ADRES I KONTAKT STRONA GŁÓWNA
WITAMY KIM JESTEŚMY? W CO WIERZYMY ZBORY W POLSCE NABOŻEŃSTWA GALERIA KONTO KOŚCIOŁA KAZANIA WYDARZENIA Uwolnienia od duchów nieczystych i uzdrowienia EWANGELIA W 3 MINUTY - VIDEO ARTYKUŁY VIDEO DLA WIERZĄCYCH RÓŻNE VIDEO BARDZO CIEKAWE VIDEO PASTOR ANTERO KACZAN Adres i Kontakt JAK ZIDENTYFIKOWAĆ SEKTĘ Świadectwa Ciekawe linki Facebook Pastor Antero Kaczan FACEBOOK ZBÓR W WARSZAWIE FACEBOOK ZBÓR W LUBLINIE FACEBOOK ZBÓR W ZAMOŚCIU
Szybki kontakt

WITAMY

Serdecznie witamy na stronie Kościóła Ewangelicznego Zgromadzenia Bożego.

Jesteśmy jednym z kilku tysięcy zborów Ewangelicznych Zgromadzenia Bożego na świecie. Tylko w Brazylii jest ponad (trzydzieści milionów) osób w tym kościele, zobacz FILM. W Polsce jesteśmy w ZamościuLublinie i Warszawie. Celem naszego istnienia i działania jest wypełnianie woli naszego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa, a szczególnie Wielkiego Nakazu Misyjnego:

"  Dana mi jest wszelka moc na niebie i na ziemi. Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, Ucząc je przestrzegać wszystkiego, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami po wszystkie dni aż do skończenia świata.""  Mat. 28:18-20

Bardzo nam miło gościć Cię na naszej stronie internetowej. Znajdziesz na niej informacje na temat tego, kim jesteśmy, w co wierzymy, również różne artykuły filmiki i zdjęcia, itd.

Jeśli jesteś osobą, która jeszcze nie narodziła się na nowo, a może nawet nie wiesz czym jest nowe narodzenie i dlaczego ono jest tak istotne dla każdego człowieka - przeczytaj o tym, jak może to stać się w Twoim życiu na stronie, Artykuły - (Jak zostać zbawionym?) . Albo - oprócz czytania - przyjdź do nas lub zadzwoń, chętnie porozmawiamy z Tobą o Bogu, zbawieniu, życiu wiecznym i doczesnym (...).

W języku polskim: (Kościół Ewangeliczny Zgromadzenia

Bożego)


W języku portugalskim: (Igreja Evangélica Assembléia de Deus)


W języku angielskim: (Evangelical Church Assembly

of God)


Polityka plików cookies